Polskie gwiazdy Eurowizji przwitały Nowy Rok 2018!

Stary rok jak zwykle został pożegnany w wielkim stylu! To czas kiedy telewizje prześcigają się w doborze gwiazd i repertuaru na jedyną taką noc podczas całego roku. Tym razem nie zabrakło również gwiazd związanych z Eurowizją.

W Zakopanem, gdzie organizacją miejskiego Sylwestra zajęła się telewizyjna Dwójka, koncert obfitował w wiele akcentów Eurowizji. Wystąpił Michał Szpak– reprezentant Polski na Eurowizji w Sztokholmie. Oczywiście nie mogło zabraknąć jego utworu, który przyniósł mu wysokie ósme miejsce – Color Of Your Life. Ponadto, wraz ze swoją podopieczną z programu The Voice of Poland Martą Gałuszewską, wykonał swój najnowszy singiel Don’t Poison Your Heart. Jak donosi portal jastrząbpost, Michał podobno planuje powrót na Eurowizje właśnie z tym utworem.

Na zakopiańskim Sylwestrze nie zabrakło również Margaret– uczestniczki Krajowych Eliminacji 2016 i tegorocznego Melodifestivalen- konkursu, który wyłoni reprezentanta Szwecji w Lizbonie. Przypominamy, że Margaret uczestniczy w nim z utworem In my Cabana. Podczas koncertu wykonała piosenkę Cool Me Down, która pozwoliła jej zająć drugie miejsce, przegrywając tylko z Michałem w 2016 roku.

Na imprezie nie zabrakło również Rafała Brzozowskiego, laureata 2 miejsca w zeszłorocznych preselekcjach oraz Ani Wyszkoni z preselekcji w 2004 roku. Zaprezentował się również GROMEE, zastanawiający się nad udziałem w tegorocznych preselekcjach. Na wokalu u DJ’a zaśpiewała Mahan Moin, uczestniczka Melodifestivalen w 2014 roku. Czy jej wcześniejsze doświadczenie eurowizyjne skłoni artystów do stworzenia wspólnego utworu na Krajowe Eliminacje? Wystąpiła również Isabell Otrebus, która w zeszłym roku uczestniczyła w preselekcjach z piosenką Voiceless. Isabell zaprezentowała swój nowy utwór Delirium, zgłoszony do Krajowych Eliminacji 2018.

Podczas Sylwestra w Katowicach, zorganizowanego przez telewizję Polsat wystąpił dwukrotny reprezentant Polski na Eurowizji- Michał Wiśniewski, a także uczestnicy preselekcji- Danzel– starał się o reprezentowanie naszego kraju w 2006 roku oraz Natalia Szroeder– uczestniczka Krajowych Eliminacji w 2016 roku.

O dobrą zabawę stolicy- Warszawy, zadbał w tym roku TVN. Tutaj również nie zabrakło eurowizyjnych akcentów! Zaprezentował się zespół Blue Cafe– reprezentanci Polski na Eurowizji w Turcji w 2004 i uczestnicy preselekcji 2003 a także Cleo, która zapewniła nam świetny powrót do Konkursu, wprowadzając nas pierwszy raz po 6 latach do Wielkiego Finału. W sylwestrową noc zaśpiewała My Słowianie– który zapełnił ten sukces Polsce. Na Placu Bankowym obecny był zespół IRA–  uczestnicy preselekcji w 2003 i 2009.

https://www.youtube.com/watch?v=Zn–ezpaaOM

Nasza zeszłoroczna reprezentantka, Kasia Moś przywitała Nowy Rok w Krakowie.

Kochani zapraszamy o 21:00 na Krakowski Rynek 🍾🍸🎆Będzie nam miło jeśli ostatnie chwile starego roku spędzicie razem z nami 😀..Kasia Moś – OFC_Sylwester w Krakowie_eurowizja.org

Gepostet von Kasia Moś am Sonntag, 31. Dezember 2017

W imieniu redakcji INFE POLAND, składamy wszystkim fanom Eurowizji i ich rodzinom, przyjaciołom znajomym najlepsze życzenia z okazji Nowego Roku 2018! Oby okazał się owocny dla naszego nowego reprezentanta w Lizbonie!

(źródło: własne, YouTube, Facebook) 

 

 

Facebook Comments

Share This: