Litwa: Wyniki drugiego odcinka preselekcji.

Wczoraj o godzinie 20:00 odbył się drugi odcinek litewskich preselekcji do 63 Konkursu Piosenki Eurowizji. W stawce eliminacji udział brało 12-stu uczestników, wszystkich wykonawców wymieniliśmy w dniu wczorajszym TUTAJ.

Do następnych etapów awansowała tylko szóstka z nich, są to:

  1. Saulės KliošasMan Gaila 33
  2. TwosomeHello
  3. Paula1 2 3
  4. Elizabeth OlsheyBejausmis
  5. Juozas Martin  Don’t Give Up
  6. Audrius PetrauskasIn My Bones

Jedna z powyższych jest pochodzenia polskiego, Elżbieta Oleszkiewicz znana jako Elizabeth Olshey, wykonała swój utwór “Bejausmis”. Jak oceniacie jej utwór?

Finał litewskich preselekcji zaplanowany jest 11 marca, wtedy też poznamy szczęśliwca i jego propozycję, która będzie reprezentowała naszych sąsiadów podczas show w Lizbonie.

 

 

źródło: lrt.lt, esctoday.com

Share

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niedawno stukło mi na liczniku 29 lat. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *