Macedonia wybierze wewnętrznie! I Ty możesz zostać reprezentantem!

Macedonia to jedno z ostatnich państw, które jeszcze nie określiło sposobu, w jaki zostanie wybrany reprezentant tego kraju na Eurowizję w Portugalii. Dzisiaj ta sytuacja się zmienia! Nadawca ogłosił, że piosenka zostanie wybrana wewnętrznie.

Telewizja MRT rozpoczęła zbieranie zgłoszeń, które potrwają do 8 lutego. Zgłosić się mogą wszyscy zainteresowani kompozytorzy i piosenkarze. Ten najlepszy zostanie wybrany przez profesjonalne jury złożone z cenionych osób przemysłu muzycznego. Swoje zgłoszenie można wysyłać na maila: eurosong.macedonia@gmail.com bądź na adres pocztowy Macedonian Radio Television, bul. Goce Delchev no. 18, 1000 Skopje, R. Macedoniazamieszczając w tytule EUROSONG 2018. Należy dołączyć informacje osobowe, krótką biografię kandydata, tytuł oraz autorów piosenki, linki do swoich portali społecznościowych oraz sposoby kontaktu. Będzie to 19 reprezentant Macedonii.

Ubiegłoroczną reprezentantką Macedonii była Jana Burčeska, która niestety nie zdołała się zakwalifikować do finału. Wszyscy jednak zapamiętamy ją dzięki efektownym oświadczynom jej partnera!

(źródło: esctoday)

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *