Rosja: Julia Samoylova reprezentantką Rosji!

Julia Samoylova reprezentantką Rosji? Tak mówi sama wokalistka!Dziś na swoim Instagramie Julia potwierdziła, że wybrała już utwór który miałaby zaprezentować w Lizbonie na tegorocznej Eurowizji.

Wstawiła ona zdjęcie z  Alexem Gobulevem, reżyserem odpowiedzialnym za występ Poliny Gagariny w 2015 roku. Wyreżyseruje on również występ Samoylovej.
Julia na rzecz konkursu nagrała dwie piosenki, jedna jest o kosmosie, a druga baśni. Piosenki te skomponowała sama Julia ze swoim mężem. Lecz prawdopodobnie wybrała ona piosenkę innego kompozytora, którego imienia jeszcze nie poznaliśmy. Którą z nich usłyszymy w Lizbonie? Zapewne dowiemy się niebawem!

Oto wpis Yulii świadczący o jej udziałe w Eurowizji 2018:

Wokalistka potwierdza, że ma pracować nad numerem eurowizyjnym.

Rewelacje zdaje się potwierdzać również poczytny portal Wiwibloggs.

Zdjęcie pojawiło się również na instragramie:

A tu LINK do artykułu ze strony escbubble.com, która pisze o udziale Yulii Samoylovej.

Tym oto sposobem Kanał Pierwszy (Channel 1) dotrzymał przysięgi złożonej w 2017 roku.
Przypomnijmy, że Julia została wybrana wewnętrznie z piosenką “Flame Is Burning” na reprezentantkę Rosji w 2017 roku, lecz przez napięcie na linii Moskwa-Kijów, została ona zdyskwalifikowana.

Rosja zadebiutowała na Eurowizji w 1994 roku, tym samym, kiedy Polska. Od tego czasu wygrała ona raz w 2008 roku za sprawą Dimy Bilana.

Myślicie, że Rosja ma szanse na swoje drugie zwycięstwo? Czy piosenka Julii będzie wystarczająco dobra? Napiszcie nam w komentarzach!

Źródło: Wiwibloggs.com, escbubble.com, jsvok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *