Publikacja utworów UK, premiera "Grateful" w środę. A co z piosenką Bułgarii? [UPD]

Dzisiaj w radiu BBC Radio 2, odbyła się specjalna audycja poświęcona konkursu piosenki Eurowizji. Prócz quizów przygotowanych przez Ken’a Bruce’a nie zabrakło również prezentacji propozycji brytyjskich preselekcji “Eurovision: You Decide” które odbędą się już w piątek o godzinie 20. Rywalizacje podejmą następujący uczestnicy:
1. Joe And Jake – You’re not alone Odsłuch piosenki
2. Bianca – Shine A Little Light Odsłuch piosenki
3. Dulcima – When You Go Odsłuch piosenki
4. Matthew James – A Better Man Odsłuch piosenki
5. Darline – Untill Tomorrow Odsłuch piosenki
6. Karl William Lund – Miracle Odsłuch piosenki

 

Logo preselekcji brytyjskich, Edyta Górniak oraz Poli Genova

Ponadto jak dzisiaj docieka portal eurowizja.org, premiera piosenki Edyty Górniak “Grateful” z która startuje w Krajowych Eliminacjach 2016 zapowiedziana jest na środę w stacji RMF FM.

Dodatkiem dla fanów Eurowizji będzie to iż dzisiaj w programie śniadaniowym stacja telewizyjna BNT ogłosiła iż premiera bułgarskiej piosenki jest zaplanowana na 14 marca. Dla przypomnienia reprezentantką Bułgarii podczas Eurowizji 2016 jest Poli Genova (ESC 2011,prowadząca JESC 2015)

Dzisiaj również premiera piosenki Cypryjskiej, który wykona rockowy zespół “Minus One”. Piosenkę napisał Thomas G:son odpowiedzialny za największe eurowizyjne hity. Propozycja nosi tytuł “Alter Ego”

Ponieważ jestem tu nowy i jest to pierwsza moja notka, chciałbym się z wami przywitać! Wszelkie sugestie dotyczące moich notek proszę kierujcie w komentarzach, chętnie posłucham waszych rad! 🙂

Oto piosenka z którą Cypr będzie “walczył” o Grand Prix Eurowizji 2016:

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *