Melodifestivalen część 2 – czyli piosenki z drugiego półfinału- Margaret w stawce!

Już w sobotę 10 lutego drugi półfinał szwedzkich preselekcji Melodifestivalen, a dziś możemy posłuchać fragmentów piosenek, które powalczą w nim o awans do finału!

Oto utwory:

1. Samir & Viktor – Shuffla

2. Ida Redig – Allting som vi sa

3. Jonas Gardell – Det finns en väg

4. Margaret – In My Cabana

5. Stiko Per Larsson – Titta vi flyger

6. Mimi Werner – Songburning

7. LIAMOO – Last Breath

 

Stawkę rozpoczynają Samir & Viktor. Będzie to dość mocne i energiczne  szwedzkie otwarcie. Następie Ida RedigAllting som vi sa to również popowa piosenka, z kolei Jonas Gardell zaprezenuje balladę. I na ten moment czekali wszyscy polscy fani. Margaret wystąpi, jako czwarta ze swoją piosenką In My Cabana. Dość szybka i bardzo pozytywna piosenka, idealna na niejedną imprezę, czy się sprawdzi na żywo tak, jak na audio? To się okaże. Stiko Per Larsson ma piosenkę z pogranicza popu i country, Mimi Werner podobnie, jak Stiko z tym, że piosenka jest śpiewana po angielsku. Na koniec pozostaje Liamoo.

Za największego faworyta w tym półfinale uchodzi Liamoo ze swoją piosenką zatytułowaną Last Breath oraz Margaret ze swoją Cabaną (chyba jeszcze nigdy ktoś spoza Szwecji nie był tak wysoko notowany tak wysoko, jak to mówią Polak potrafi).

Drugi półfinał  z Margaret w stawce odbędzie się już 10 lutego w Göteborgu o godz. 20.00, a całość poprowadzi David Lindgren.

Kto ma najlepszą piosenkę w drugim półfinale Melodifestivalen

View Results

Loading ... Loading ...
Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *