Melodifestivalen 2018 (2 półfinał) statystycznym okiem

O tym kto jutro zwycięży a kto powalczy o drugą szansę w Melodifestivalen fani prześcigają się w domysłach, ale jak przewidują to bukmacherzy i redakcja INFE Poland.

Wczoraj telewizja SVT uchyliła rąbka tajemnicy i zaprezentowała fragmenty piosenek biorących udział w sobotnim półfinale Melodifestivalen. Możecie posłuchać tutaj.

Wg bukmacherów w finale powinni się znaleźć Liamoo oraz Samir & Viktor, a do Drugiej Szansy Margaret i Mimi Werner.

Darmowy hosting zdjęć i obrazkówstan z godziny 11.00 (09.02.2018)

Lecz jeszcze przed publikacją bukmacherzy obstawiali nieco inaczej. Szanse Liamoo pozostały niezmienione, z kolei spadły szanse naszej rodaczki Margaret, która z 2 miejsca przesunęła się na 3 ustępując Samirowi & Viktorowi. Szanse Mimi Werner również wzrosły, wyprzedzając Idę Redig.

Lecz jak typuje nasza redakcja.

Bartek

Jestem w stu procentach obiektywny ale…. najlepszą piosenkę z tego półfinału ma Margaret! Wyróżnia się najbardziej, w tym półfinale, gdzie większość piosenek jest po prostu balladowych. Limaoo to taki szwedzki Wiz Khalifa, nie moje rytmy ale sądze ze ludziom to może sie podobać. Mimi też ma dobrą piosenkę, ale nie jest to jej najlepsza Moje przewidywania FINAŁ: Margaret, Lmaoo ANDRA: Mimi, Samir & Viktor

Paulina Ś. 

Przyznać muszę, że jeszcze przed poznaniem obstawiałam, że największe szanse by walczyć o reprezentowanie Szwecji będą mieli Liamoo oraz Mimi Werner i na tę chwilę raczej zdania nie zmieniam (a już szczególnie teraz po publikacji fragmentów piosenek oraz występów). Z kolei do Andry typowałam Samira & Viktora oraz polską krew Margaret, choć Ida Redig też mogła namieszać w stawce (jednak po frag piosenki znane nazwisko może się okazać niewystarczające), ale jak wiadomo wróżenie z fusów to nie najlepsza metoda. Dlatego uważam, że mimo wszystko finał byłby dla Liamoo i Mimi natomiast druga szansa dla szalonego duetu Samira & Viktora oraz Margaret. Czy moje przypuszczenia okażą się trafne? To okaże się jutro.

Paulina P.

Cóż, co można powiedzieć. Największę szansę dawałbym wciąż Liamoo i Mimi Werner. Powalczyć mogą również Samir i Victor, choć ich typuję bardziej do andry. Co można powiedzieć o Margaret? Owszem, na swój sposób wyróżnia się. Fakt jest jednak taki, że Szwedzi raczej preferują swoich. Nasza rodaczka nie pozostaje jednak całkowicie bez szans. Ma na pewno możliwości, by z tym występem dostać się do Andra Chansen. Powinna o miejsce powalczyć z Idą Redig.

źródło: własne/eurovisionworld.com

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *