Posłuchaj pierwszego singla Saary Aalto – “Monsters”!

Saara Aalto – uczestniczka UMK 2018 prezentuje pierwszy z trzech singli, który zaprezentuje podczas fińskich preselekcji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie! Posłuchajcie Monsters!

Dość niespodziewanie w tym roku do telewizja YLE zapowiedziała, że reprezentantem Finlandii zostaje Saara alto i to ona powalczy w Lizbonie o zwycięstwo.

Saara Aalto jest obecnie jedną z największych gwiazdą fińskiej sceny muzycznej. Zajęła 2 miejsce w brytyjskim X-Factor oraz brała udział w preselekcjach fińskich w 2016 roku. Mimo, że w preselekcjach nie wygrała (z kolei głosami telewidzów już tak) to ona pozostała najbardziej zapamiętaną wokalistą tego roku.

Pierwszym singlem, który powalczy o reprezentowanie Finlandii jest Monsters. Piosenka jest  początkowo bardzo mroczna i tajemnicza, lecz z czasem napięcie wzrasta jak i tempo utworu wzrasta. Również klip oddaje charakter i jest utrzymany w mrocznej i tajemniczej odsłonie, a kadry miejscami są inspirowane scenami niemal biblijnymi (przykładowo malowidłem Leonarda da Vinci Ostatnia Wieczerza). Czerń w klipie przeplata się z różem co dodaje kobiecy i sensualny charakter.

A już za tydzień poznamy kolejny utwór Saary. Uuden Musiikin Kilpailu odbędzie się 3 marca, a prowadzącymi będą Krista Siegfrids i Mikko Silvennoinen.

(źródło: yle.fi)

About Timur Wesołowski

Jestem Timur. Cóż za niespotykane imię 😉 Mam 17 lat, mieszkam w Gdańsku. Eurowizją interesuję się od 2014/2015 roku (żałuję, że nie dłużej). Moje ulubione piosenki z Konkursu to m.in. "1944", "LoveWave", "Weil's da guat got", "Suus", "Midninght Gold", "Flashlight", ''Bones'', "Skeletons", czy "Undo". Oprócz Eurowizji interesuję się geografią, kulturą i zwyczajami poszczególnych państw. Zagłębiam też tajemnice Islandii, gdzie chciałbym w przyszłości zamieszkać. W redakcji INFE POLAND jestem od grudnia 2016 roku i nie zamierzam zbyt prędko się z nią żegnać.

Jestem Timur. Cóż za niespotykane imię ;) Mam 17 lat, mieszkam w Gdańsku. Eurowizją interesuję się od 2014/2015 roku (żałuję, że nie dłużej). Moje ulubione piosenki z Konkursu to m.in. "1944", "LoveWave", "Weil's da guat got", "Suus", "Midninght Gold", "Flashlight", ''Bones'', "Skeletons", czy "Undo". Oprócz Eurowizji interesuję się geografią, kulturą i zwyczajami poszczególnych państw. Zagłębiam też tajemnice Islandii, gdzie chciałbym w przyszłości zamieszkać. W redakcji INFE POLAND jestem od grudnia 2016 roku i nie zamierzam zbyt prędko się z nią żegnać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *