Litwa wyniki piątego odcinka!

Dziś wieczorem odbył się piąty odcinek litewskich preselekcji “Eurovizijos dainų konkurso nacionalinė atranka”. Brało w nim udział 12 uczestników, których znamy z poprzednich odcinków. Byli to:


1. Twosome – Hello

2. Milda Rasilavičiūte – I Think About You

3. Silvija Pankūnaitė & GeraiGerai – More Than You Know

4. Lukas Norkūnas – Tegu

5. Paula – 1 2 3

6. Benas Malakauskas – My Memories

7. Godo – Fire Fountain

8. Germantė Kinderytė – Turn It Up

9. Vidas Bareikis – Pusvalanduko

10. Juozas Martin – Don’t Give Up

11. Kotryna Juodzevičiūtė – That Girl

12. Jurgis Brūzga – 4love

Wszyscy uczestnicy wykonali swoje utwory, które poddawane były ocenie profesionalnego jury w skład którego wchodzi była wielokrotna uczestniczka preselekcji Aiste Pilvelytė.
W wyborze pomogli jak zawsze widzowie podczas telekonferencji posiadali 50% swoich głosów. Do następnego odcinka awansowała połowa stawki czyli 6-ciu wykonawców a są to:

1.Twosome,
2. Paula,
3. Godo,
4. Silvija Pankunaite & GeraiGerai,
5.Kotryna Juodzeviciute
6. Jurgis Bruzga. 

 

Następny odcinek odbędzie się za tydzień, transmisja jak zawsze na stronie litewskiego nadawcy TUTAJ.

 

źródło: lrt.lt, youtube.com 

 

Facebook Comments

Share This:

AuthorDariusz Fry

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niedawno stukło mi na liczniku 29 lat. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.