Polska na 1 miejscu u bukmacherów. O preselekcjach słów kilka

esc_poland-620x342Wiele polskich fanów konkursu nie myślała że doczeka się tego dnia. Dnia 22 lutego 2016r. Polska została zanotowana na 1 miejscu w wszystkich notowaniach bukmacherskich. Tym samym przebiliśmy takie kraje jak Rosja,Szwecja czy Australia która zadebiutowała podczas 60.Konkursu Piosenki Eurowizji. Wiele fanów mówi iż jest to efekt propozycji Margaret “Cool Me Down” jak i chęci powrotu Edyty Górniak (ESC 1994). To właśnie bukmacherzy twierdzą iż tylko one mogą przynieść Polsce sukces na Eurowizji! A jakie jest wasze zdanie? Aktualny kurs Polski zamieszczam poniżej: (Nazwa Eurovision 2015 Betting Odds jest błędna. Są to kursy na rok 2016, poniżej są takie kraje jak Bułgaria Czy B&H)oddsodds1

 

Pełne notowania są dostępne TUTAJ oraz TUTAJ.

 

Według najnowszych doniesień od dzisiaj w Świat Się Kręci polscy kandydaci będą wykonywać swoje piosenki na żywo pod koniec programu. Na pierwszy ogień idzie Natalia Szroeder z piosenką “Lustra”.  Z powodu emitowania przez TVP 1 skoków narciarskich oraz Uroczystości uczczenia pamięci żołnierzy wyklętych nie będzie ŚSK, czyli zostanie 7 programów do preselekcji. Prawdopodobnie dwóch artystów nie zaprezentuje się w studiu. Jednym z nich na 99% będzie białoruska formacja Napoli.

 

Dzisiaj o ok. godziny 13:30 odbyła się premiera radiowa piosenki Kasi Moś “Addiction”. Natomiast o 18 miał swoją premierę teledysk, który ok.godziny 20 został usunięty ale Kasia jeszcze raz wrzuciła go na serwis. Link zamieszczam poniżej. Dla przypomnienia już w środę w radiu RMF FM premiera ostatniej propozycji KE 2016 “Grateful” autorstwa Edyty Górniak.


 

Już od jutra zapraszamy na reaktywacje naszego snapchata! Nasz nick to : infepolandsnapcode

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *