Salvador Sobral wraca do zdrowia! Zobacz jakie plany ma artysta

Świetne informacje przychodzą wprost z kraju, który w tym roku będzie gościć Konkurs Piosenki Eurowizji. Zwycięzca ubiegłorocznego Konkursu, Portugalczyk Salvador Sobral już dzisiaj udzieli pierwszego wywiadu po przejściu transplantacji serca. Mało tego! Artysta zapowiedział tour po Hiszpanii!

Salvador Sobral wraca do gry

Wszystko co złe odchodzi! Pomimo, ze stan wokalisty był poważny, Salvador Sobral już dzisiaj wieczorem dla telewizji RTP udzieli pierwszego wywiadu po przerwie związanej ze złym stanem zdrowotnym. Artysta cierpiał chorobę serca, która uniemożliwiła mu wzięcie udziału w próbach do Eurowizji 2017, podczas których jego rolę wypełniała siostra- Luisa Sobral. Wywiad zostanie przeprowadzony w ramach programu informacyjnego Telejornal. Rozmowę poprowadzi  João Adelino Faria. Wywiad będzie transmitowany przez telewizję RTP. Rozpocznie się o godzinie 21:00 czasu polskiego i będzie dostępny tutaj.

Zwycięzca Eurowizji rusza w tour po Hiszpanii

Wygląda na to, że wszystko zaczyna iść po myśli Salvadora Sobrala. Udało mu się pomyślnie przejść operację a okres rekonwalescencji przebiega bez powikłań. Po czterech miesiącach pobytu w lizbońskim szpitalu Santa Cruz, muzyk obecnie odpoczywa w domu. Jednak ten czas poświęca również przygotowaniom do pierwszej trasy po powrocie na scenę muzyczną, w którą wyruszy do swojego sąsiedniego kraju- Hiszpanii. Daty koncertów nie są jeszcze znane. Zespół piosenkarza i organizatorzy obecnie są na etapie negocjacji.

Popularność Salvadora w Hiszpanii bardzo wzrosła w ciągu ostatnich miesięcy. Dla Salvadora ta trasa również będzie wiele znaczyła- parę lat mieszkał w Hiszpanii, gdzie miał swój zespół Noko Woi. Co więcej, artysta teraz przygotowuje się do nagrania swojego drugiego albumu.

Uspokajamy także wszystkich fanów, którzy obawiają się o występ Salvadora Sobrala na Eurowizji 2018, jako laureata poprzedniej edycji. Jak wynika z informacji przekazanej przez nadawcę RTP, Salvador pojawi się podczas Konkursu. Tradycja więc zostanie podtrzymana.

Jak widać, po ciężkich przeżyciach, muzyka czeka teraz wspaniały czas. Teraz w pełni może cieszyć się z faktu, że przeniósł największe święto muzyczne na świecie do Portugalii. Jego siostra Luisa, spodziewa się drugiego dziecka. Wszystko wychodzi na prostą! Życzymy wszystkiego dobrego dla rodzeństwa Sobral!

(źródło: esctoday)

About Bartłomiej Chodyna

Z wykształcenia europeista, tytuł; zdobyty na Uniwersytecie Warszawskim. Fan Eurowizji od 2003 roku. Do moich ulubionych państw należą Turcja, Armenia, Izrael, Hiszpania, Bułgaria, Islandia. Moją ulubioną artystką eurowizyjną jest Lena. Prywatnie lubię uczyć się języka hiszpańskiego.

Z wykształcenia europeista, tytuł; zdobyty na Uniwersytecie Warszawskim. Fan Eurowizji od 2003 roku. Do moich ulubionych państw należą Turcja, Armenia, Izrael, Hiszpania, Bułgaria, Islandia. Moją ulubioną artystką eurowizyjną jest Lena. Prywatnie lubię uczyć się języka hiszpańskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *