Kto do Lizbony: Marta Gałuszewska – Why don’t we go

Dzisiejszą bohaterką jest Marta Gałuszewska! 23 latka pochodzi z Elbląga, lecz teraz zamieszkuje w Trójmieście. Studiowała amerykanistykę.

Debiut swój zaliczyła w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu, gdzie śpiewała. Była ona również w grupie “Szalone małolaty” w której spędziła parę lat. Występowała na ulicach trójmiasta, “Must Be The Music“, “Bitwa na głosy“, gdzie współpracowała w Ryszardem Rynkowskim i w “The Voice of Poland“, który wygrała i przyniósł jej sławę. W “The Voice” wszyscy trenerzy byli zgodni i chcieli ją w swojej drużynie, lecz wybrała ona drużynę Michała Szpaka, która okazała się dla niej szczęśliwym wyborem! W finale wykonała ona swoją piosenkę “Nie mów mi nie” i wygrała! Teraz startuje w Krajowych Eliminacjach 2018 z jej angielską wersją.

 

Marta w 2013 roku wraz z Piotrem Pisarkiewiczem założyła grupę Lightweight, zdążyli wydać utwór “Circles“, lecz po jakimś czasie rozbili się oni na dwa projekty – Nowhere z którym wystąpiła w programie “Must Be The Music” i Divergent.

 

Po “Must Be the Music” jej nauczycielką od śpiewu została Agnieszka Kamińska. Miała w planach wydania równiez EP-ki ze swoimi dwoma projektami.

Na Krajowych Eliminacjach zaprezentuje nam “Why Don’t We go“, angielskojęzyczną wersję “Nie Mów Mi Nie!”. Utwór jest grany we wszystkich stacjach radiowych i jest bardzo wysoko na listach przebojów.

Na ile punktów w skali 1-10 ocenisz piosenkę Marty?

View Results

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *