Poznaliśmy fragmenty utworów w czwartym półfinale Melodifestivalen!

Już w sobotę 24 lutego czwarty półfinał Melodifestivalen! Teraz możemy posłuchać fragmentów utworów, które w nim powalczą.

Tutaj macie dostępne fragmenty:

EMMI CHRISTENSSON – ICARUS

ELIASS ABBAS – MITT PARADIS

FELICIA OLSSON – BREAK THE CHAIN

ROLANDZ – FULDANS

OLIVIA ELIASSSON – NEVER LEARN

FELIX SANDMAN – EVRY SINGLE DAY

MARIETTE – FOR YOU

Stawkę otworzy Emmi Chrisstenson z bardzo podniosłą, balladową piosenką Icarus. Po niej zaprezentuje się Elias Abbas z bardzo skocznym, wakacyjnym utworem Mitt paradis. Jak widać mamy tu dwa odmienne style. Następnie zaśpiewa Felicia Olsson, która ma do pokazania bardzo radiowe Break The Chain. Po niej na scenę wejdzie Rolandz z dosyć innym, kolorowym Fuldans. Można powiedzieć, że to szwedzka odmiana disco. Potem kolej na Olivię Eliasson, która podobnie, jak Felicia przygotowała bardzo radiowy utwór Never Learn. Natomiast następny w kolejności Felix Sandman zaśpiewa bardzo spokojne Every Single Day, które utrzymane jest z lekka w balladowym klimacie. Jako ostatnia zaśpiewa wydaje się faworytka Melodifestivalen, czyli Mariette. Jej For You zapewne będzie traktowane, jako murowany faworyt, ponieważ utwór bardzo się wyróżnia i jest na naprawdę wysokim poziomie.

Jak już wcześniej było mówione, wielką faworytką na ten moment wydaje się być Mariette, która już od 2015 roku próbuje zostać reprezentanką Szwecji, a jej utwory są hitami wśród fanów. Czy wokalistka wreszcie spełni swoje marzenie?

źródło: SVT

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *