Znamy Crazy z Chorwacji! Czy Franka sięgnie po Grand Prix Eurowizji 2018?

Wybrana wewnętrznie reprezentantka Chorwacji- Franka wykona w Portugalii podczas Eurowizji 2018 utwór Crazy, który właśnie ujrzał światło dzienne. Wcześniej, nadawca opublikował krótki fragment, osiągając 200 000 wyświetleń w zaledwie 24 godziny. O kulisach wyboru wokalistki możecie przeczytać tutaj.

Franka spełnia swoje marzenia

Fani po raz pierwszy usłyszeli Crazy podczas lokalnego serwisu informacyjnego Dnevnik. Występ na Eurowizji 2018 będzie dla Franki spełnieniem marzeń. Wokalistka pragnęła stanąć na europejskiej scenie, od 1994 roku kiedy to zobaczyła w telewizji występ eurowizyjny Tonego Cetinskiego. Teraz chce,  aby cały kraj był z niej dumny.

Crazy, to jeden z trzech utworów, który zespół Franki przygotował z okazji jej wyboru na reprezentantkę Chorwacji na Konkursie Piosenki Eurowizji 2018. Muzykę stworzył Branimir Mihaljević a słowa napisała sama wykonawczyni. Za teledysk odpowiada Sandra Mihaljević i Igor Ivanović. Słuchając tej propozycji niektórym kojarzy się z soundtrackiem z popularnej ostatnio serii filmów 50 Twarzy Greya, niektórzy słyszą w niej twórczość Alicii Keys. Ponadto jest to piosenka jazzowa, tajemnicza, zmysłowa. Jutro rano Franka pojawi się w programie śniadaniowym Dobro Jutro Hrvatska

Na ile punktów oceniasz piosenkę Franki

View Results

Loading ... Loading ...

(źródło: wiwibloggs)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *