Austria prezentuje swój utwór – Nobody But You.

Na początku grudnia nadawca austriacki podał, że kolejnym reprezentantem kraju podczas Eurowizji 2018 w Lisbonie będzie Cesár Sampson. Więcej o artyście możecie przeczytać tutaj.

Kilka dni później zdradził w wywiadzie kilka szczegółów odnośnie jego udziału. Wspomniał też, że jego utwór prawdopodobnie będzie nosił tytuł “Nobody but us“.

Pomysł na piosenkę wyszedł od samego artysty oraz Sebastiana Armana. Utwór powstał przy współpracy z Redfly Music, ORF-Enterprise Musikverlag oraz Kobalt Music.

 

Piosenka została stworzona przez Borislava Milanova, wspomnianego wcześniej Sebastiana Armana a także przez Emana Faiza.

 

Dziś rano Cesár był gościem w programie radiowym Ö3-Wecker, gdzie mówił o swoich przygotwoaniach do konkursu, a także został zaprezentowany utwór, który zabrzmi w drugiej połowie pierwszego półfinału 8 maja 2018 w Lizbonie.

 

Czy uda mu się wejść do finału, tak jak udało się to jego poprzednikowi Nathanowi Trentowi? Przekonamy się za dwa miesiące. Tymczasem zachęcamy do wysłuchania utworu Cesára “Nobody but You

 

 

 

 

About Tomasz Hojda

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi 😀

Share

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *