Netta Barzilai publikuje Toy i staje się nową faworytką do zwycięstwa! Czy podbije Eurowizję?

Krajowy nadawca Izraela, telewizja IPBC opublikował oficjalnie utwór Toy, jaki Netta Barziali wykona podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji 2018 w Lizbonie. Utwór krążył po sieci już od wczoraj, kiedy nieoficjalnie został umieszczony na stronie INFE Greece w wersji demo.

Netta Barzilai- zwyciężczyni The Next Star

Netta Barzilali zwyciężyła tegoroczny The Next Star- program, poprzez który reprezentant Izraela jest wybierany od 2015 roku. Pierwszym zwycięzcą formatu był Nadav Guedj. Wokalista z sukcesem wprowadził swój kraj do finału po raz pierwszy od 2010 roku i zajął w nim 10 miejsce. Piosenka Toy została skomponowana przez Dorona Medalie (odpowiedzialnego również za piosenki Izraela w 2015 i 2016 roku) i Stav Beger. Piosenki dla Netty zbierano do 19 lutego.

Czy Netta jedzie po zwycięstwo w Eurowizji?

Zaraz po opublikowaniu utworu Izrael, wraz z Nettą podbił notowania bukmacherów. Obecnie znajduje się na pierwszym miejscu, zaraz za Bułgarią, która jeszcze nie opublikowała swojej piosenki, oraz za Estonią. Nic dziwnego. Piosenka wyróżnia się na tle pozostałych- jest czymś czego jeszcze na Konkursie nie było. Czy mamy rację? Sprawdźcie sami!

Na ile punktów oceniasz piosenkę Toy?

View Results

Loading ... Loading ...

(źródło: wiwibloggs, Youtube)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *