Przed nami pierwsza przedeurowizyjna impreza – Eurovision Pre-Party Riga 2018!

Przed nami najbardziej wyczekiwany przez fanów Eurowizji sezon (zaraz po sezonie preselekcyjnym), czyli czas koncertów przedeurowizyjnych! Już w sobotę pierwsza z nich, czyli Eurovision Pre-Party Riga 2018!

To już piąta edycja koncertu Eurovision Pre-Party Riga, która odbędzie się w CRYSTAL CLUB w stolicy Łotwy – Rydze – o godzinie 19:00. Głównym celem imprezy jest promocja artystów, którzy w maju będą powalczą o zwycięstwo Eurowizji!

Koncert otworzy popularny w kraju i za granicą Markus Riva – uczestnik preselekcji Supernova, w których brał udział aż pięć razy. Na scenie zaśpiewa utwór ”This Time”, z którym dotrał do finału selekcji w tym roku. W zeszłym roku naszej redakcji udało się przeprowadzić wywiad z Markusem. Możecie go przeczytać TUTAJ.

Gościem specjalnym będzie również reprezentantka Malty podczas 60. Kokursu Piosenki Eurowizji w Wiedniu – Amber. Na scenie w stolicy Łotwy wykona kilka piosenek, jedną z nich będzie oczywiście utwór “Warrior“.

Całe wydarzenie ponownie poprowadzi Roberto Meloni, który reprezentował Łotwę podczas Eurowizji 2007 jako członek grupy Bonaparti.lv, a także rok poźniej jako jeden z wokalistów zespołu Pirates of the Sea. Grupa wykonała utwór “Pirates Of The Sea” i zajęła 12. miejsce w finale.

Podczas tegorocznej edycji imprezy Eurovision Preparty Riga wystąpią:

Transmisję z koncertu będzie mogli śledzić od godziny 19:00 TUTAJ.

(źródło i fot.: eurovisionparty.lv)

About Timur Wesołowski

Jestem Timur. Cóż za niespotykane imię 😉 Mam 17 lat, mieszkam w Gdańsku. Eurowizją interesuję się od 2014/2015 roku (żałuję, że nie dłużej). Moje ulubione piosenki z Konkursu to m.in. "1944", "LoveWave", "Weil's da guat got", "Suus", "Midninght Gold", "Flashlight", ''Bones'', "Skeletons", czy "Undo". Oprócz Eurowizji interesuję się geografią, kulturą i zwyczajami poszczególnych państw. Zagłębiam też tajemnice Islandii, gdzie chciałbym w przyszłości zamieszkać. W redakcji INFE POLAND jestem od grudnia 2016 roku i nie zamierzam zbyt prędko się z nią żegnać.

Jestem Timur. Cóż za niespotykane imię ;) Mam 17 lat, mieszkam w Gdańsku. Eurowizją interesuję się od 2014/2015 roku (żałuję, że nie dłużej). Moje ulubione piosenki z Konkursu to m.in. "1944", "LoveWave", "Weil's da guat got", "Suus", "Midninght Gold", "Flashlight", ''Bones'', "Skeletons", czy "Undo". Oprócz Eurowizji interesuję się geografią, kulturą i zwyczajami poszczególnych państw. Zagłębiam też tajemnice Islandii, gdzie chciałbym w przyszłości zamieszkać. W redakcji INFE POLAND jestem od grudnia 2016 roku i nie zamierzam zbyt prędko się z nią żegnać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *