Dzisiaj Armenia odsłoni drugą kartę [UPD: Utwór opublikowany!]

Armenię będzie w tym roku reprezentować 29-cio letnia Iveta Mukuchyan. W połowie lutego telewizja armeńska iveta-mukuchyanudostępniła fragment teledysku do tegorocznej propozycji na Konkurs Piosenki Eurowizji w Sztokholmie. Nosi ona nazwę “LoveWave” Tych, którzy jeszcze się z nim nie zapoznali, zachęcam aby jak najszybciej nadrobić zaległości. Można obejrzeć go poniżej.

 

 

 

 

 

 

Piosenka została stworzona przez Lilith Navasardyan oraz Levona Navasardyana, którzy pomagali przy powstawaniu piosenki dla zeszłorocznego reprezentanta Armenii w konkursie Eurowizji dla Dzieci “Love” oraz przy piosence Arama MP3 Not Alone“. Tekst został napisany przez Ivetę oraz Stephanie Crutchfield.

Oficjalny teledysk będzie miał premierę dzisiaj (tj. 2 marca) na Pierwszym Kanale telewizji armeńskiej (AMPTV) oraz na stronie www.eurovision.tv.

 

UPD: Armenia opublikowała utwór, który Iveta zaśpiewa na scenie Eurowizji 2016!

 

źródło ( 1am.tv)

About Tomasz Hojda

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi 😀

Share

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *