Hovi Star wygrał Rising Star!

Izrael ma nowego reprezentanta,  Hovi Star pojedzie do Sztokholmu i zaprezentuje swoją wersję piosenki Made of Stars.
Podczas dzisiejszego finału Rising Star for Eurovision 2016 zaprezentowała się czwórka uczestników, spośród której wybrano 2 do super finału, byli to właśnie Hovi Star oraz Nofar Salman którzy wykonywali tę samą piosenkę w innych aranżacjach.

W pierwszej części show zmierzyli się ze sobą Hovi Star uzyskując 79% głosów oraz Ella Daniel otrzymując 68% głosów, kolejnym duetem który walczył o super finał byli, Nofar Salman uzyskując 76% oraz Gil Hadash która swoim coverem “show must go on” uzyskała tylko 49%, tym samym niestety odpadła ze stawki konkursowej.  W SuperFinale Hovi uzyskał łącznie 69% głosów, natomiast Nofar 68%, a Ella 58%.

Poniżej tegoroczna propozycja Izraela na 61. Konkurs Piosenki Eurowizji w Sztokholmie.

(źródło: własne) 

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niebawem stuknie mi na liczniku 30-stka. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat, zaraziła mnie do niej moja mama. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *