GROMEE i Lukas Meijer na London Eurovision Party 2018! Kto jeszcze wystąpi?

Kontynuujemy sezon imprez przedeurowizyjnych, bowiem już 5 kwietnia odbędzie się druga z imprez, czyli London Eurovision Party 2018! Na scenie pojawią się m.in. reprezentanci Polski – Gromee ft. Lukas Meijer! Oprócz dziewiętnastu uczestników zaproszno również sporo gości specjalnych!

Kolejna edycja koncertu London Eurovision Party odbędzie się w klubie Café de Paris, o godzinie 19:00. Głównym celem wszystkich imprez jest promocja artystów, którzy już za niespełna miesiąc będą walczyć o zwycięstwo Eurowizji!

Organizatorzy przygotowali dla fanów sporo muzycznych niespodzianek! Na LEP pojawi się reprezentantka Portugalii z 2014 roku, czyli Suzy, która w Danii zaśpiewała ”Quero Ser Tua” i zajęła 11. miejsce w półfinale.

Jeśli chodzi o byłych uczestników Eurowizji, to nie zabraknie również jednej z faworytek z 2013 roku, czyli Margaret Berger z Norwegii. Utworem ”I Feed You My Love” podbiła serca widzów i zdobyła 4. miejsce w wielkim finale ogranizowanym w Szwecji.

W klubie Café de Paris pojawi się również zwyciężczyni Konkurs Eurowizji z 1983 roku! 28. edycję wygrał wtedy Luksemburg, który reprezentowała Corinne Hermès z piosenką ”Si la vie est cadeau”.

Fani Eurowizji będą mieli okazję usłyszeć także zeszłoroczną reprezentantkę Wielkiej Brytanii, czyli Lucie Jones, która balladą ”Never Give Up On You” poprawiła nieco poprzednie wyniki tego państwa, bowiem zajęła 15. miejsce.

Na przedeurowizyjną imprezę zaproszono również uczestników tegorocznych preselekcji do Eurowizji, którzy mimo, że nie wygrali, zdobyli ogromne poparcie fanów Konkursu. Jednym z nich jest uczestnik Melodifestivalen 2018 – Felix Sandman, który uplasował się na 2. miejscu w finale preselekcji. Wykonał wtedy poruszającą balladę ”Every Single Day”.

Oprócz niego pojawi się także duet z preselekcji Norwegii, czyli Stella Mwangi & Alexandra Rotan, które dzięki przebojowej piosence ”You Got Me” trafiły do Superfinału eliminacji.

Jednak to nie goście specjalni, a uczestnicy Konkursu Piosenki Eurowizji są tego dnia najważniejsi!

Podczas tegorocznej edycji London Eurovision Party wystąpią:

Dotychczas nie wiadomo nic o transmisji na żywo z wydarzenie, jednak wszystkie występy będzie mogli obejrzeć TUTAJ, TUTAJ lub TUTAJ.

(źródło i fot.: londoneurovision.com)

About Timur Wesołowski

Jestem Timur. Cóż za niespotykane imię 😉 Mam 17 lat, mieszkam w Gdańsku. Eurowizją interesuję się od 2014/2015 roku (żałuję, że nie dłużej). Moje ulubione piosenki z Konkursu to m.in. "1944", "LoveWave", "Weil's da guat got", "Suus", "Midninght Gold", "Flashlight", ''Bones'', "Skeletons", czy "Undo". Oprócz Eurowizji interesuję się geografią, kulturą i zwyczajami poszczególnych państw. Zagłębiam też tajemnice Islandii, gdzie chciałbym w przyszłości zamieszkać. W redakcji INFE POLAND jestem od grudnia 2016 roku i nie zamierzam zbyt prędko się z nią żegnać.

Jestem Timur. Cóż za niespotykane imię ;) Mam 17 lat, mieszkam w Gdańsku. Eurowizją interesuję się od 2014/2015 roku (żałuję, że nie dłużej). Moje ulubione piosenki z Konkursu to m.in. "1944", "LoveWave", "Weil's da guat got", "Suus", "Midninght Gold", "Flashlight", ''Bones'', "Skeletons", czy "Undo". Oprócz Eurowizji interesuję się geografią, kulturą i zwyczajami poszczególnych państw. Zagłębiam też tajemnice Islandii, gdzie chciałbym w przyszłości zamieszkać. W redakcji INFE POLAND jestem od grudnia 2016 roku i nie zamierzam zbyt prędko się z nią żegnać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *