Douwe Bob z piosenką Slow Down w barwach Holandii!

Znamy już reprezentanta Holandii jest nim 24 letni Douwe Bob który w Sztokholmie zaprezentuje piosenkę “Slow Down”.
Współautorami utworu są Jana Petera Hoekstrę, Jeroena Overmana, Matthijsa van Duijvenbode, 

 

Douwe zaprezentuje się w pierwszym półfinale 10 maja, podczas 61 Konkursu Piosenki Eurowizji w Sztokholmie.

 

Artysta w 2012 roku wziął udział w programie telewizyjnym De beste singer-songwriter van Nederland, który ostatecznie wygrał .
3 maja 2013 roku, wydał swój pierwszy debiutancki album “Born in Storm”. W styczniu 2015 roku wydał singiel „Hold Me” nagrany we współpracy z Anouk, piosenka osiągnęła 2 miejsce na lokalnych listach przebojów. Tego samego roku wydał swoją druga płytę “Pass It On” – album trafił na listę najczęściej kupowanych płyt w kraju.

 

Jak wam się podoba tegoroczna propozycja Holandii? Ma szanse na awans do finału?

Zapraszam na naszego FB.

 

źródło (esctoday.com, songfestival.nl) 

 

Facebook Comments

Share This:

AuthorDariusz Fry

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niedawno stukło mi na liczniku 29 lat. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.