Douwe Bob z piosenką Slow Down w barwach Holandii!

Znamy już reprezentanta Holandii jest nim 24 letni Douwe Bob który w Sztokholmie zaprezentuje piosenkę “Slow Down”.
Współautorami utworu są Jana Petera Hoekstrę, Jeroena Overmana, Matthijsa van Duijvenbode, 

 

Douwe zaprezentuje się w pierwszym półfinale 10 maja, podczas 61 Konkursu Piosenki Eurowizji w Sztokholmie.

 

Artysta w 2012 roku wziął udział w programie telewizyjnym De beste singer-songwriter van Nederland, który ostatecznie wygrał .
3 maja 2013 roku, wydał swój pierwszy debiutancki album “Born in Storm”. W styczniu 2015 roku wydał singiel „Hold Me” nagrany we współpracy z Anouk, piosenka osiągnęła 2 miejsce na lokalnych listach przebojów. Tego samego roku wydał swoją druga płytę “Pass It On” – album trafił na listę najczęściej kupowanych płyt w kraju.

 

Jak wam się podoba tegoroczna propozycja Holandii? Ma szanse na awans do finału?

Zapraszam na naszego FB.

 

źródło (esctoday.com, songfestival.nl) 

 

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niebawem stuknie mi na liczniku 30-stka. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat, zaraziła mnie do niej moja mama. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *