GROMEE i Lukas Meijer na Eurovision in Concert! Kto jeszcze wystąpi?

To już piąty koncert promocyjny przed Konkursem Piosenki Eurowizji w Lizbonie. Będzie to największa impreza, która jest organizowana od kilku lat. W Eurovision in Concert weźmie udział w sumie aż 32 reprezentantów, w tym GROMEE ft. Lukas Meijer. Sprawdźcie kto jeszcze zaśpiewa w Amsterdamie!

Kolejna edycja koncertu Eurovision in Concert nie odbędzie się w klubie Melkweg, bowiem organizator wybrał nieco większą lokalizację do organizacji imprezy – klub AFAS Live w stolicy Holandii. Od godziny 20:00, aż do 23:00 odbywać się będzie koncert, na którym oprócz uczestników, pojawią się też goście specjalni. Gospodarzami wydarzenia będą Edsilia Rombley (reprezentantka Holandii w 1998 i 2007 roku) oraz Cornald Maas (komentator Konkursu Piosenki Eurowizji). Głównym celem wszystkich imprez jest promocja artystów, którzy już za niecały miesiąc będą walczyć o zwycięstwo Eurowizji!

Jednym z gości będzie zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji z 1986 roku, czyli Sandra Kim. Najmłodsza uczestniczka konkursu reprezentowała wtedy Belgię z piosenką ”J’aime la vie” i zdobyła 176 punktów.

Nie zabraknie także byłych reprezentantów Holandii, a będą nimi Maxine & Franklin Brown, którzy reprezentowali swój kraj w 1996 roku. Duet wykonał piosenkę ”De Eerste Keer” i uplasował się na 7. lokacie w finale konkursu.

Podczas tegorocznej edycji Eurovision in Concert wystąpią:

Transmisja na żywo z wydarzenia nie zostanie przeprowadzona, jednak wszystkie występy będzie mogli obejrzeć TUTAJTUTAJ lub TUTAJ.

(źródło i fot.: eurovisioninconcert.nl)

About Timur Wesołowski

Jestem Timur. Cóż za niespotykane imię 😉 Mam 17 lat, mieszkam w Gdańsku. Eurowizją interesuję się od 2014/2015 roku (żałuję, że nie dłużej). Moje ulubione piosenki z Konkursu to m.in. "1944", "LoveWave", "Weil's da guat got", "Suus", "Midninght Gold", "Flashlight", ''Bones'', "Skeletons", czy "Undo". Oprócz Eurowizji interesuję się geografią, kulturą i zwyczajami poszczególnych państw. Zagłębiam też tajemnice Islandii, gdzie chciałbym w przyszłości zamieszkać. W redakcji INFE POLAND jestem od grudnia 2016 roku i nie zamierzam zbyt prędko się z nią żegnać.

Jestem Timur. Cóż za niespotykane imię ;) Mam 17 lat, mieszkam w Gdańsku. Eurowizją interesuję się od 2014/2015 roku (żałuję, że nie dłużej). Moje ulubione piosenki z Konkursu to m.in. "1944", "LoveWave", "Weil's da guat got", "Suus", "Midninght Gold", "Flashlight", ''Bones'', "Skeletons", czy "Undo". Oprócz Eurowizji interesuję się geografią, kulturą i zwyczajami poszczególnych państw. Zagłębiam też tajemnice Islandii, gdzie chciałbym w przyszłości zamieszkać. W redakcji INFE POLAND jestem od grudnia 2016 roku i nie zamierzam zbyt prędko się z nią żegnać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *