Gromee podał skład zespołu, który pojedzie do Lizbony! Poznaj #TeamPoland

Wszystkie tajemnice rozwiązane! Znamy już pełny skład jaki pojedzie na Eurowizję, aby reprezentować Polskę w Lizbonie. Informacje o swojej drużynie Andrzej Gromala, czyli Gromee podał na specjalnej grupie wspierającej jego udział w tegorocznym Konkursie. Razem na scenie zobaczymy sześć osób, czyli maksymalną dopuszczalną ilość na eurowizyjnej scenie

Poznajmy skład jaki Gromee zabiera ze sobą do Lizbony!

Oczywiście na głównym wokalu wystąpi Lukas Meijer, który razem z Gromee nagrał przebój Light me Up.  O sylwetkach obu panów możecie przeczytać tutaj:

Przystań Lizbona: Polska – Gromee feat. Lukas Meijer – Light Me Up

Już wczoraj na swoim oficjalnym koncie na Facebooku informacje o dołączeniu do polskiej reprezentacji podała Kasia Dereń, która nie pojawiła się na scenie Krajowych Eliminacji. Kasia znana jest szerzej publiczności z udziału w programach telewizyjnej Dwójki- to finalistka drugiej edycji programu The Voice of Poland. Ponadto, na jej oficjalnej stronie internetowej, czytamy iż ma na swoim koncie współpracę z wieloma uznanymi artystami polskiej sceny muzycznej- z siostrami Przybysz, Natalią Kukulską, Andrzejem Piasecznym, Kasią Cerekwicką, Justyną Steczkowską, Edytą Górniak i Anią Szarmach. Wokalistka nie ukrywa swojego zadowolenia z powodu wyjazdu na Konkurs i zapowiedziała, iż będzie na bieżąco relacjonować wydarzenia, jakie rozpoczną się już w przyszłym tygodniu.

Kolejną chórzystką jest Sara Chmiel-Gromala czyli świeżo upieczona żona Gromee. Od 2011 wokalistka zespołu Łzy, gdzie zastąpiła rezygnującą z udziału w projekcie Anię Wyszkoni. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w klasie fortepianu w szkole muzycznej. Pierwszym poważnym projektem związanym z karierą muzyczną był zespół Mocha, z którym wystąpiła w koncercie Debiutów na festiwalu w Opolu a także w Mam talent w 2010 roku. To właśnie dzięki udziałowi w talent show została zauważona przez zespół Łzy.

 

Mahan Moin jest szwedzką wokalistką urodzoną w Iranie, który opuściła w wieku 9 lat. W 2011 roku uczestniczyła w perskiej wersji programu Idol-Googoosh Music Academy, gdzie zajęła trzecie miejsce. Na swoim koncie ma również przygodę z Eurowizją. W 2014 roku zgłosiła się do szwedzkich preselekcji Melodifestivalen z utworem Aleo, niestety nie przeszła przez pierwszy półfinał obywający się w Malmoe. Słuchacze mogą ją kojarzyć z jednego z jej większych hitów- Azizami, a we współpracy z  Gromee nagrała Spirit oraz Runaway. Jest współautorką Light Me Up.

Lukas zabiera także swojego kolegę z zespołu No Sleep for Lucy, Christiana Rabba, który jest gitarzystą. Ostatnio grupa muzyczna wydała swój debiutancki album.

(źródło: kasiaderen.pl, łzy.pl, wikipedia.pl facebook)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *