Sanja Vučić reprezentantem Serbii

Serbski nadawca RTS długo trzymał nas w niepewności odnośnie reprezentanta na tegoroczny Konkurs PiosenkSANJA VUCICi Eurowizji, który odbędzie się w Szwecji, dzięki zwycięstwu Mansa z piosenką “Heros”.

 

W miniony poniedziałek podczas specjalnej konferencji prasowej, została oficjalnie zaprezentowana wokalistka, która będzie walczyć o trofeum w Sztokholmie. Jest nią Sanja Vučić – 22 letnia artystka, która w 2012 roku dołączyła do zespołu ZAA wykonując utwory w stylu jazz, punk i ska.
Już 12 marca o 21:00 zostanie wyemitowany specjalny odcinek „Pesma Srbije za Evropu” – “Serbska Piosenka dla Europy”, podczas której premierowo zaprezentuje się Sanja z utworem “Goodbye”.

Jak wiadomo powyższą piosenkę napisała specjalnie dla wykonawczyni, Ivana Peters  z zespołu Negativ.

Sobotnie show potrwa ok 45 minut i dostępne będzie na kanale RTS 1.

 

 

 

Poniżej krótka prezentacja utworu, podczas konferencji.

 

Jak wam się podoba tegoroczny wybór Serbii?
Czy Sanja zostanie tak ciepło przyjęta jak jej poprzedniczka Bojana Stamenov która w zeszłym roku zaprezentowała się z piosenką “Beauty never lies”?

 

 

Czekamy na wasze komentarze i jak zawszę odsyłam do dyskusji na naszym fanpage’u.  

 

 

źródło (esctoday.com, escserbia.com)

 

Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje filologie hiszpańska. Mam 29 lat. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! Preselekcjami innych krajów i całą oprawą konkursu zacząłem interesować się w 2011/2012 roku. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Izrael, Grecja. Kocham Eurowizję za to, że jest nieprzewidywalna i dzięki niej mogę poznać wielu wspaniałych i ciekawych ludzi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *