Sanja Vučić reprezentantem Serbii

Serbski nadawca RTS długo trzymał nas w niepewności odnośnie reprezentanta na tegoroczny Konkurs PiosenkSANJA VUCICi Eurowizji, który odbędzie się w Szwecji, dzięki zwycięstwu Mansa z piosenką “Heros”.

 

W miniony poniedziałek podczas specjalnej konferencji prasowej, została oficjalnie zaprezentowana wokalistka, która będzie walczyć o trofeum w Sztokholmie. Jest nią Sanja Vučić – 22 letnia artystka, która w 2012 roku dołączyła do zespołu ZAA wykonując utwory w stylu jazz, punk i ska.
Już 12 marca o 21:00 zostanie wyemitowany specjalny odcinek „Pesma Srbije za Evropu” – “Serbska Piosenka dla Europy”, podczas której premierowo zaprezentuje się Sanja z utworem “Goodbye”.

Jak wiadomo powyższą piosenkę napisała specjalnie dla wykonawczyni, Ivana Peters  z zespołu Negativ.

Sobotnie show potrwa ok 45 minut i dostępne będzie na kanale RTS 1.

 

 

 

Poniżej krótka prezentacja utworu, podczas konferencji.

 

Jak wam się podoba tegoroczny wybór Serbii?
Czy Sanja zostanie tak ciepło przyjęta jak jej poprzedniczka Bojana Stamenov która w zeszłym roku zaprezentowała się z piosenką “Beauty never lies”?

 

 

Czekamy na wasze komentarze i jak zawszę odsyłam do dyskusji na naszym fanpage’u.  

 

 

źródło (esctoday.com, escserbia.com)

 

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niebawem stuknie mi na liczniku 30-stka. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat, zaraziła mnie do niej moja mama. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *