Grecja otrzymała dodatkową próbę uzupełniającą!

Wiadomo już, że po specjalnej prośbie wysłanej od krajowego nadawcy Grecji ERT, Yianna Terzi dostanie możliwość przeprowadzenia dodatkowej próby.

Wszystko dlatego, że na dwóch próbach które się odbyły, problemy techniczne nie zostaly calkowicie usunięte. Szef delegacji, na prośbę wysłaną do portugalskiej produkcji i EBU, poprosił aby Grecja odbyła próbę uzupełniającą, która ma na celu rozwiązanie poważnych problemów technicznych, które zmieniają cały występ greckiej reprezentacji, jak podaje strona infenetwork.net, nie wszystko co zaplalnowała delegacja grecka, zostało zrealizowane prawidłowo. Wniosek został przyjęty, dzięki temu Yianna Terzi odbędzie jutro w niedzielę, 6 maja, o godzinie 14:00 CET, próbę uzupełniająca.

Grecja jest reprezentowana w tym roku przez Yiannę Terzi z piosenką “Oniro mou” (My Dream). Kraj rywalizuje w drugiej połowie 1. półfinału 8 maja.

źródło: infenetwork.net 

 

Share

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niebawem stuknie mi na liczniku 30-stka. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat, zaraziła mnie do niej moja mama. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *