Donny Montell reprezentantem Litwy!

Dzisiejszego wieczoru odbył się litewski finał Eurovizjos 2016. Po 10 tygodniachimages (2) zmagań uczestników o bilet do Sztokholmu , zwyciężył faworyt Donny Montell z piosenką “I’ve Been Waiting For This Night”.

 

Litwa zaprezentuje się w pierwszej połowie 2 pół finału Konkursu Piosenki Eurowizji  12 maja.  Donny jest po raz drugi reprezentantem kraju, wcześniej mogliśmy go zobaczyć w Baku 2012 roku.

Jak wam się podoba piosenka? (link poniżej), czy litwa ma szanse na awans do finału? Oceńcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=Z10rgVulYrE

 

 

źródło (eurovision.tv, lrt.lt)

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niebawem stuknie mi na liczniku 30-stka. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat, zaraziła mnie do niej moja mama. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *