Donny Montell reprezentantem Litwy!

Dzisiejszego wieczoru odbył się litewski finał Eurovizjos 2016. Po 10 tygodniachimages (2) zmagań uczestników o bilet do Sztokholmu , zwyciężył faworyt Donny Montell z piosenką “I’ve Been Waiting For This Night”.

 

Litwa zaprezentuje się w pierwszej połowie 2 pół finału Konkursu Piosenki Eurowizji  12 maja.  Donny jest po raz drugi reprezentantem kraju, wcześniej mogliśmy go zobaczyć w Baku 2012 roku.

Jak wam się podoba piosenka? (link poniżej), czy litwa ma szanse na awans do finału? Oceńcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=Z10rgVulYrE

 

 

źródło (eurovision.tv, lrt.lt)

Facebook Comments

Share This:

AuthorDariusz Fry

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niedawno stukło mi na liczniku 29 lat. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.