Kto poprowadzi Eurowizję 2019? Dyskusja już trwa! Czy padnie na gwiazdę Hollywood?

Do kolejnej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji pozostał jeszcze niecały rok, ale już trwają spekulacje o tym, kto mógłby poprowadzić show w Izraelu. Od modelek po aktorów i prezenterów telewizyjnych- lista już w tym momencie jest szeroka. Już w zeszłym miesiącu pojawiła się informacja iż rola prowadzącej Eurowizję 2019 mogłaby przypaść popularnej aktorce i modelce Gal Gadot. Jednak z powodu napiętego grafiku gwiazda podobno musiała odmówić przedstawionej jej propozycji. Kto jeszcze  jest brany pod uwagę jako prowadzący przyszłorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji?

Nazwiska potencjalnych prowadzących Eurowizję 2019

Według portalu Ynet nadawca prowadzi już rozmowy o tym, kto mógłby potencjalnie poprowadzić Konkurs w Izraelu. Jednym z nazwisk pojawiających się na spotkaniach telewizji KAN jest Bar Refaeli– izraelska modelka z międzynarodowymi sukcesami, prezenterka, aktorka i buisnesswoman. Była jedną z najlepiej zarabiających modelek w Izraelu w 2015 roku. Kolejnym nazwiskiem pojawiającym się podczas spekulacji jest Galit Gutmann, również modelka i aktorka mająca doświadczenie jako prowadząca, ponieważ jest gospodynią izraelskiej wersji programu Top Model.

Na spotkaniach pojawiają się również nazwiska wielu aktorów i aktorek takich jak Ayelet Zurer, Noa Tishby, Guy Zu-Aretz i Meirav Feldman, którzy są bardzo znani w swoim kraju z występów w wielu programach telewizyjnych.

Jeśli chodzi o nazwiska osób, które specjalizują się w prowadzeniu programów telewizyjnych Ynet wymienia prowadzącą programów informacyjnych Geulę Even-Saar, mentalistę Liora Suchard, komentatora tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji dla telewizji izraelskiej – Erez Tal, prowadzącą programów i poetkę Lucy Ayoub, prezenterkę wiadomości  Rumi Neumark i komika Dudu Erez. Wspomina  się także o piosenkarce Ester Rada.

Wraz z różnorodnymi nazwiskami pojawiło się jedno zaskakujące- pod uwagę brana jest amerykańska aktorka z izraelskimi korzeniami- Natalie Portman– znana gwiazda Hollywood. W ostatnich latach podkreślała swój zdecydowany brak poparcia dla obecnego premiera Izraela Benjamina Netanyahu. W związku z tym szanse Natalie na otrzymanie propozycji są bardzo niewielkie według Ynet.

Dotychczas żadne z powyższych nazwisk wskazanych na liście życzeń nadawcy KAN nie otrzymało oficjalnej propozycji poprowadzenia przyszłorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Nadawca podkreśla, że nie jest to zamknięta lista i mogą pojawić się nowe możliwości.

(źródło: esctoday)

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *