Dołącz do akcji #ŁączynasEurowizja. Stwórzmy wspólnie mapę fanów Eurowizji!

Pamiętacie te momenty w naszym życiu, kiedy odbywają się Krajowe Eliminacje do Konkursu Piosenki Eurowizji i spotykamy się przy Woronicza 17? Albo, gdy niewielka część z Nas spotyka się co roku podczas samego Konkursu, w ostatnich latach w Sztokholmie, Kijowie, Lizbonie, a już za około 200 dni w Tel Awiwie? Wtedy, jako fani, możemy się naprawdę zintegrować!

Ale to za mało…

Część z nas zna się dobrze, czasem nawet nie mamy pojęcia, że mieszkamy “obok” siebie, a sam Konkurs pozwala nam jednak zbyt rzadko się spotkać, raz w roku, dwa, to zdecydowanie za mało… Czas to zmienić! Stąd też inicjatywa podjęta wspólnie z eurowizyjną oraz Destination Eurovision, czyli projekt pod nazwą #ŁączynasEurowizja, który nie tylko pozwoli nam się odnaleźć, ale też, po prostu, zaznaczyć swoją obecność na mapie Polski, niezależnie od tego, w jakiej grupie jesteśmy zrzeszeni.

#ŁączynasEurowizja

Dlaczego warto dołączyć do akcji i jak to zrobić? Zainicjowany projekt ma na celu stworzenie polskiej mapy fanów Konkursu Piosenki Eurowizji, dzięki której w przyszłości będziemy mogli organizować w całym kraju (w punktach, które będą najpopularniejsze) spotkania integracyjne lub też różnego rodzaju eventy eurowizyjne. Poza tym, to narzędzie przede wszystkich dla każdego z Was. Kto wie, może dzięki mapie, która łączy nas wokół tej pasji ktoś kiedyś znajdzie swoją drugą połówkę? Stwórzmy mapę pełną serc i policzmy się! 🙂

Aby dołączyć do akcji wystarczy na Facebooku, Twitterze, czy Instagramie umieścić post/komentarz z tagiem #ŁączynasEurowizja lub pod postem z tym artykułem na udostępnionych profilach i grupach wpisać nazwę miejscowości, w której mieszkasz – to ułatwi nam dodanie Cię do mapy. Zaproś też swoich znajomych!

Mapa wkrótce pojawi się w osobnej zakładce na naszej stronie, tak abyście mogli ją łatwo odnaleźć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *