Mel Giedroyc ponownie poprowadzi preselekcje Eurovision: You Decide!

Bez niespodzianek w Wielkiej Brytanii. Popularna prezenterka i aktorka ponownie wcieli się w rolę prowadzącej podczas finału Eurovision: You Decide.

Mel Giedroyc potwierdziła to w trakcie wywiadu radiowego. Prowadząca audycję, Alice Arnold rozmawiała też z prezenterką o jej najnowszej przygodzie, czyli West End. Giedroyc ma być gwiazdą musicalu “Company”. Show Stephena Sondheima zostanie odnowione i potrwa do marca. Prezenterka ma tam zagrać jedną z głównych ról, Sarah.

Ponieważ harmonogram gwiazdy wydaje się być bardzo napięty, Arnold zapytała o preselekcje. Mel Giedroyc odpowiedziała w ten sposób:

“Miło, że dali mi wolną noc, więc mogę być prezenterką podczas…Boże, zapomniałam nazwy. To okropne! Wtedy, gdy wybierana jest piosenka Wielkiej Brytanii. Piosenka dla Europy, a przynajmniej kiedyś tak było!”

Mimo tego, że Giedroyc nie pamięta obecnej nazwy show, powróci na stanowisko prowadzącej. W 2018 roku dzieliła je ze zwycięzcą Konkursu Piosenki Eurowizji, czyli Mansem Zelmerlowem.

Wiadomo również, że preselekcje są zaplanowany na styczeń lub nawet koniec lutego. Jeśli chodzi o dokładną datę, wszystko wydaje się być jeszcze możliwe.

Eurovision: You Decide miało premierową odsłonę w 2016 roku, gdy bilet do Sztokholmu wywalczył duet Joe&Jake z utworem “You’re Not Alone”. W roku 2018 preselekcje wygrała SuRie z utworem “Storm”.

Trzeba przyznać, że ten format nie przyniósł wielkich zmian w wynikach. Najlepszym wynikiem Wielkiej Brytanii był rok 2017, kiedy to wspaniała Lucie Jones zdołała zająć 15 miejsce. Czy kraj chce jeszcze cokolwiek ugrać? Trzeba przyznać, że państwo te dysponuje ogromnym rynkiem muzycznym. Wydaje się więc, że wyniki są zdecydowanie poniżej możliwości. Czy to się w końcu zmieni? Przekonamy się niebawem!

źródło: escxtra.com

fot.: BBC

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *