Eleni Foureira jako gość specjalny w Eurowizji 2019?

Znalezione obrazy dla zapytania eleni foureira

Niedawno w greckim magazynie TV Ethnos pojawił się artykuł o tym, że Elani Foureira ma się pojawić na Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Avivie w Izraelu. Greczynka reprezentowała Cypr w ubiegłym roku w Eurowizji 2018 w Lizbonie, w Portugalii. Zajęła 2 miejsce, najwyższe dotychczas w historii Cypru.

Jak narazie nie zostały podane żadne informacje dotyczące w jakiej roli Eleni Foureira miałaby wystąpić w nadchodzącym konkursie. Jeżeli informacje od TV Ethnos zostaną potwierdzone, piosenkarka będzie pierwszym w historii Eurowizji gościem, który w ubiegłym roku zyskał 2 miejsce w konkursie i został zaproszony.

Eleni Foureira, po tym jak zyskała 2 miejsce dla Cypru w ubiegłorocznej Eurowizji, stała się powszechnie znana piosenkarką w Europie. Jej sława ciągle rośnie. Odkąd  wróciła z Portugalii była bardzo zajęta. Występowała w Madrycie podczas Los 40 Music Awards, a niedawno wypuściła jej nowy singiel pt. “Tómame“.

Ciekawostką może być to, że Eleni Foureira pochodzi z albańskiego miasta Fier. Więc czy swoją pozycję w Eurowizji 2018 zyskała również dla Grecji i Albanii? Jedno jest pewne, wszystkie te 3 państwa mogą być z niej dumne.

A wy chcielibyście aby Eleni Foureira pojawiła się w Eurowizji 2019 jako gość specjalny?
Podziel się twoją opinią w komentarzu.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *