Lena Meyer-Landrut wydała nowy utwór Thank You. To zapowiedź jej nowej płyty!

Dziś jest prawdziwy New Music Friday! Po Blanche, swoją nową piosenkę opublikowała zwyciężczyni Eurowizji z 2010 roku- Lena.  Co więcej, oficjalnie zapowiedziała swój nowy album. Meyer Landrut osiągnęła bardzo szybko sukces, zwyciężając Eurowizję w Oslo z piosenką Satellite miała zaledwie 19 lat. Rok później powróciła na Konkurs w roli artysty gospodarza z piosenką Taken By A Stranger gdzie zajęła 10 miejsce.

Powrót do muzycznych korzeni

Piosenka nosi tytuł Thank You i jest głównym singlem zapowiadającym jej piąty album studyjny Only Love, L, który ukaże się 5 kwietnia 2019 roku.  Już o północy ruszy pre-order tej płyty na Apple Music. Fani natychmiast pochwalili Lenę za utwór. Jest on popowy i ma potencjał na bycie nowym hitem. Produkcja bardzo różni się od jej poprzedniego materiału, który znamy z płyty Cristal Sky i absolutnie nie jest tym, czego można było oczekiwać po singlu If I Wasn’t Your Daughter.

Lena powraca po problemach

W piosence Lena śpiewa o przebaczeniu po rozstaniu i o tym, że jest teraz silniejsza. Jest także o przerodzeniu się nienawiści i hańby w coś pięknego. Dla wielu artystka otworzyła się z tym, co tkwiło w niej od dłuższego czasu. Sama Lena spotkała się ostatnio z problemami wydania płyty. Pierwotnie jej piąty studyjny album miał nosić tytuł Gemini,  jednak cały projekt upadł, po utworzeniu ponad 60% materiału na płytę.

Utwór powstał we współpracy Leny z Simonem Triebelem, Fraserem T. Smithem, piosenkarką brytyjską Jess Glynne, Janee Bennett i producentem Beatgees.

(źródło: wiwibloggs, escxtra, eurovoxx)

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *