PIERWSZY DZIEŃ PRÓB DO EUROWIZJI JUNIOR ZA NAMI!

Za nami pierwsze próby do Eurowizji Junior!

Dziś na mińskiej scenie miały miejsce pierwsze próby uczestników tegorocznej Eurowizji Junior! Jak poradzili sobie  nasi młodzi i zdolni artyści? Przedstawimy wam nasze odczucia.

Pierwszy zaprezentował się reprezentant Armenii, L.E.V.O.N, który wykonał piosenkę o takim samym tytule jak jego pseudonim. Chłopiec zaśpiewał i rytmicznie pogrywał na trąbce co dało ciekawy efekt. Ubrały był w zieloną marynarkę i spodnie.

Kolejna na scenie reprezentowała się Jael z Australii. Jej występ był statyczny, jednak z przyjemnie zaznaczonym, mocniej zaśpiewanym refrenem. Dzięki pięknej, świecowej sukni, nie można oderwać od niej wzroku. Zaśpiewała utwór “Champion”.

Następnie scena należała do młodej reprezentantki Azerbejdżanu, Fidan Huseynovy, która ubrana w swoją biała, długa suknie wykonała balladę  ”I wanna be like you”. Zaskoczeniem był to, że na scenie towarzyszył jej czteroosobowy zespół taneczny.

Kolejnym muzykiem, który wystąpił był Izraelczyk, Noam Dadon. Zaśpiewał swoją balladę “Chlidren Like These” Jego występ był bardzo statyczny, chłopiec ubrany na czarno otoczony był wizualizacją przedstawiającą gwieździste niebo.

Nadszedł czas na długo wyczekiwany występ. Scena należała do Angeliny, reprezentantki Francji, która jest przez wielu wskazywana jako zwyciężczyni. “Jamais Sans Toi”, zostało zaśpiewane w ciekawej, iście paryskiej aranżacji. Na wizualizacji widzieliśmy bowiem wierzę Eiffla. Piosenkarka miała do pomocy dwójkę tancerzy, kiedy nieśpiewana tańczyła razem z nimi. Trzeba przyznać, że występ robi ogromne wrażenie.

Kolejna ballada, kolejna biała suknia, czyli Marija Spasova i jej ”Doma” Dziewczyna chodziła po zaśnieżonym parku, w blasku lamp i śpiewała. Bardzo emocjonalny występ.

Przyszła pora na reprezentantkę Gruzji, Tamar Edilashvili. Ubrana w czerwona spódniczkę i czarną kurtkę z futerkiem, przepasaną znaczkami, zaśpiewała piosenkę “Your Voice”. Było za nią widać jadące samochody.

Kolejny na scenie pojawił się Taylor Hynes, zaśpiewał swoja piosenkę ”IOU”. Towarzyszyły mu dwie ubrane na czarno tancerki i dość specyficzne wizualizacje. Bardzo ciekawy i zapamiętywalny występ.

W bajkowy świat przeniosła nas reprezentantka Albanii, Efi Gjika, zaśpiewała “Barbie”. Dziewczynka wystąpiła w słodkim, rożnowym stroju, sama przypominała lalkę. Miała iście baśniowe, dziecięce wizualizacje.

Jako ostatni wystąpił dziś reprezentant gospodarzy- Białorusi. Daniel Yastremski, wykonał swoją piosenkę “Time”. Miał dość dynamiczny występ, było boisko do koszykówki, tancerze i lampy. Całość w tym tajemniczym mrocznym klimacie. Po prostu musicie to zobaczyć!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *