SBS ogłasza pierwszych uczestników preselekcji! Światowa gwiazda powalczy o Eurowizję!

SBS ogłosiło pierwszą czwórkę finalistów Eurovision- Australia Decides. Konkurs będzie poprowadzony przez Myf Warhurst Joela Crease a odbędzie się 8 lutego 2019 roku w Golden Coast.

Wszyscy z ogłoszonych uczestników są uznanymi muzykami na australijskim rynku. Wyboru dokonała telewizja SBS wraz z partnerem Blink TV.

Uczestnicy Eurovision- Australia Decides:

Sheppard

To najbardziej znany uczestnik spośród ogłoszonej czwórki, nie tylko w Australii ale również na świecie. Jest to zespół indie pop z Brisbane.  Świat podbili swoim hitem Geronimo, który ma ponad 300 milionów odtworzeń na Spotify.

Kate Miller-Heidke

Drugie nazwisko na liście to Kate Miller-Heidke, która jest na rynku muzycznym od początku 21 wieku. Jest autorką wielu hitów w Australii w tym The Last Day on The Earth, który pokrył się potrójną platyną.

Mark Vincent

To zwycięzca trzeciej edycji Australia Got Talent. Jest śpiewakiem operowym. Od czasu zwycięstwa w talent show wydał siedem albumów.

Electric Fields

Electric Fields to czwarty uczestnik przyszłorocznych preselekcji Australii. Jest to duet, który wykonuje swoją muzykę po angielsku i w dialekcie Pitjantjatjara.

Piosenki uczestników zostaną opublikowane później. W najbliższym czasie poznamy także kolejnych uczestników preselekcji.

(źródło: escxtra.com)

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *