Kto dostał się do rundy Judge’s Hauses w X-Factor Malta?

Znalezione obrazy dla zapytania X Factor Malta

Jak wiadomo X-Factor Malta jest następcą Malta Eurovision Song Contest jako formy wyboru reprezentanta kraju w Eurowizji 2019. W tę niedzielną noc program dotarł do “Chair Challenge” dla drużyny mężczyzn. 6 z nich przeszło do kolejnej fazy czyli “Judge’s Hauses“.

Po Bootcampie każda grupa została przydzielona sędziemu jako mentorowi do końca show. Z każdej grupy 6 uczestników zapewni sobie miejsce w kolejnej rundzie Judge’s Hauses. W niedzielę wieczorem odbyła się pierwsza runda wyzwań. 6 dziewczyn z grupy Howarda Keitha przeszło do następnego etapu.

W tę niedzielną noc nadszedł czas aby chłopcy zrobili wrażenie na swoim trenerze, Irze Losco, aby wygrać jedno z sześciu krzeseł do rundy Judge’s Hauses. Jedenastu mężczyzn pojawiło się na scenie i wykonało piosenkę według własnego wyboru, a są to: Aleandro Pace Tahir, Owen Leuellen, Isaac Mercieca, Aidan Cassar, Norbert Bondin, Mark Anthony Bartolo, Claudio Zammit, Miguel Bonello, James Mifsud, Luke Chappell, Matthew Anthony Caruana. Jednakże tylko 6 z nich dostało bilet do następnej rundy. Zobaczmy kim oni są oraz ich imponujące występy:

 Norbert Bondin – Use Somebody

Claudio Zammit – No Roots

Owen Leuellen – własna piosenka

Aidan Cassar – Don’t Know Much

Luke Chappell – Photograph

Mark Anthony Bartolo – Writings On The Wall

W najbliższą niedzielę X-factor Malta będzie kontynuował kolejne Chair Challenge.

(źródło: infenetwork.net)

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *