Poznajmy Ekspertów w Destination Eurovision 2019

Znalezione obrazy dla zapytania destination eurovision 2019 logo

Francuski nadawca France 2 ujawnił  ekspertów do Destination Eurovision 2019 czyli francuskich  eliminacji do Eurowizji 2019. Informację tę podano na nowym koncie Instagram, Eurovision France.

W przeciwieństwie do poprzedniego roku eksperci nie będą mieli żadnego wpływu na to, kto zostanie reprezentantem Francji na Eurowizji 2019. 100% wpływ na to będą mieli widzowie wraz z międzynarodowym jury. 

André Manoukian jest francuskim tekściarzem, muzykiem jazzowym i aktorem, z trzema albumami na jego nazwisko, a także serią hitów, które skomponował i wyprodukował. Poza śpiewem i komponowaniem, André był sędzią Nouvelle Star oraz programu pop-idol, od pierwszej serii w 2002 roku. André był także francuskim komentatorem półfinałów Eurowizji 2018 obok Christophe’a.

Christophe Willem powrócił do panelu drugi rok z rzędu. W zeszłym roku zasiadł z uczestnikiem Eurowizji 2016, Amirem i Isabelle Boulay. Christophe zdobył sławę w 2006 roku po wygraniu czwartej serii Nouvelle Star. Program pozwolił mu wydać album, w którym wydał szereg hitowych singli. W 2010 roku został sędzią francuskiego X-factor.

Charlotte Gonin, pseudonim VITAA, jest francuską piosenkarką. W 2007 roku wydała swój pierwszy album, który trafił na pierwsze miejsca list przebojów. Od tego czasu współpracowała z wieloma francuskimi artystami podczas swojej kariery, była nawet supportem Rihanny w Last Girl On Earth Tour w Paryżu.

(źródło: Eurovoxx.net)

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *