Serbia: RTS ujawnił daty BEOVIZIJI 2019!

Wczoraj serbski nadawca RTS ujawnił 24 wykonawców oraz tytuły piosenek które powalczą o bilet na 64. Konkurs Piosenki Eurowizji w Tel-Awiwie.
SERBIA: ZNAMY 24 UCZESTNIKÓW BEOVIZIJI 2019! Dzisiaj kolejne wieści z bałkańskiego kraju! Przed momentem ogłoszona została informacją, że tegoroczny konkurs został podzielony na dwa półfinały, które odbędą się 27 i 28 lutego a Wielki Finał przewidziano na 3 marca.

W obu półfinałach zostanie zaprezentowanych 12 utworów. Następnie szóstka z każdego półfinału walczyć będzie w wielkim finale o tytuł zwycięzcy “Beovizija 2019”Publiczność i jury będą głosować, zgodnie z zasadami Eurowizji. Wszystkie kompozycje biorące udział w tegorocznym festiwalu, w lutym zostaną opublikowane na platformie multimedialnej RTS Planet i oficjalnym kanale YouTube RTS.

 

źródło: rts.rs

 

 

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niebawem stuknie mi na liczniku 30-stka. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat, zaraziła mnie do niej moja mama. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *