Serbia: RTS ujawnił daty BEOVIZIJI 2019!

Wczoraj serbski nadawca RTS ujawnił 24 wykonawców oraz tytuły piosenek które powalczą o bilet na 64. Konkurs Piosenki Eurowizji w Tel-Awiwie.
SERBIA: ZNAMY 24 UCZESTNIKÓW BEOVIZIJI 2019! Dzisiaj kolejne wieści z bałkańskiego kraju! Przed momentem ogłoszona została informacją, że tegoroczny konkurs został podzielony na dwa półfinały, które odbędą się 27 i 28 lutego a Wielki Finał przewidziano na 3 marca.

W obu półfinałach zostanie zaprezentowanych 12 utworów. Następnie szóstka z każdego półfinału walczyć będzie w wielkim finale o tytuł zwycięzcy “Beovizija 2019”Publiczność i jury będą głosować, zgodnie z zasadami Eurowizji. Wszystkie kompozycje biorące udział w tegorocznym festiwalu, w lutym zostaną opublikowane na platformie multimedialnej RTS Planet i oficjalnym kanale YouTube RTS.

 

źródło: rts.rs

 

 

Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje filologie hiszpańska. Mam 29 lat. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! Preselekcjami innych krajów i całą oprawą konkursu zacząłem interesować się w 2011/2012 roku. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Izrael, Grecja. Kocham Eurowizję za to, że jest nieprzewidywalna i dzięki niej mogę poznać wielu wspaniałych i ciekawych ludzi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *