IZRAEL: THE SHALVA BAND PIERWSZYM UCZESTNIKIEM FINAŁU HAKOKHAV HABA L’EUROVIZION 2019!

Za nami pierwszy półfinał “Wschodzącej Gwiazdy”. Znamy już pierwszego wykonawcę zakwalifikowanego do finału HaKokhav HaBa L’Eurovizion 2019. Jest nim The Shalva Band!

Finał Show, który odbędzie się 12 lutego, stanowi ostatni etap izraelskich selekcji do Konkursu Eurowizji 2019 w Tel Avivie.

Podczas finału zostanie wybrany artysta, który będzie reprezentował Izrael na Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Awiwie. Wbrew wcześniejszym doniesieniom podczas finału nie poznamy eurowizyjnego utworu. KAN będzie zbierał kompozycje do 17 lutego.

W pierwszym półfinale zaprezentowało się 4 uczestników:

  • Kitria (88%)
  • Tai (42%) – wyeliminowany
  • Daniel Barzilai (30%) – „bezpieczny”
  • The Shalva Band (84%)

Tai został wyeliminowany z dalszej rywalizacji po tym, jak jury uratowało Daniela Barizilai. Druga runda występów to „pojedynek” pomiędzy Kitrią i The Shalva Band.

The Shalva Band zwyciężył w zmaganiach i tym samym został pierwszym wykonawcą HaKokhav HaBa L’Eurovizion 2019 zakwalifikowanym do wielkiego finału.

W skład zespołu The Shalva Band wchodzi 8 utalentowanych niepełnosprawnych muzyków. Grupa spełnia najwyższe standardy muzyczne i bierze udział w wielu wydarzeniach kulturalnych oraz różnego rodzaju uroczystościach.

Rosnąca popularność zespołu w Izraelu sprawia, że The Shalva Band regularnie występuje ze znanymi artystami i jest na pierwszym planie popularnych forów muzycznych. Oprócz tego, że aktywność bandu jest zachwycającym i inspirującym doświadczeniem muzycznym, to jest też swoistą „siłą napędową” w przełamywaniu barier społecznych i mentalnych. Śmiało można powiedzieć, że The Shalva Band to tacy pozytywni “muzyczni” czarodzieje.

Oto Oni – The Shalva Band <3 

OFFICIAL MUSIC CLIP: One Day, A Medley by The Shalva Band – להקת שלוה

 

 

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *