Azerbejdżan: Chingiz Mustafayev jednym z 4 kandydatów!

Po tym jak INFE Azerbejdżan poinformował na swojej stronie, że reprezentantem ich kraju został Chingiz Mustafayev, pojawiła się informacja od Husniye Maharramova, szefa delegacji Azerbejdżanu, która zaprzeczyła na swoim instagramie, że podjęto decyzję o artyście, który będzie reprezentował Azerbejdżan na Eurowizji 2019.

Przedstawiciel Eurowizji Azerbejdżanu w 2019 r. Nie został jeszcze wybrany. iTV wciąż wybiera uczestnika konkursu. Wkrótce będziesz wiedział wszystko.

Wypowiedź Pani Maharramova pojawia się kilka godzin po informacji INFE Azerbejdżan który poinformował, że Chingiz Mustafayev został wybrany do reprezentowania Azerbejdżanu w Izraelu. Chingiz był jednym z czterech artystów, którzy podobno zostali wybrani przez iTV do reprezentowania kraju na Konkursie Piosenki Eurowizji 2019. Czterej artyści, którzy zostali podobno wybrani, to:

  1. Samira Efendi
  2. Chingiz Mustafayev
  3. Tofig Hajiyev
  4. Leman

Pozostaje nam czekać na oficjalna informację.

źródło: eurovoix.com

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niebawem stuknie mi na liczniku 30-stka. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat, zaraziła mnie do niej moja mama. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *