Serbia: Przesłuchaj wszystkie utwory – Beovizija 2019!

Chwilę temu zostały opublikowane wszystkie utwory biorące udział w tegorocznym festiwalu Beovizija 2019. Są dostępne na platformie multimedialnej RTS Planet i oficjalnym kanale YT RTS.

Przesłuchaj wszystkich utworów Beovizija 2019

Uczestnicy Beovizija zaprezentują swoje piosenki poprzez program na kanale RTS. Festiwal Beovizija, w którym reprezentant Serbii zostanie wybrany na 64. Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 w Tel-Awiwie, będzie miał w tym roku trzy wieczory konkursowe. Pierwszy i drugi półfinał odbędzie się 27 i 28 lutego oraz wielki finał serbskiego konkursu piosenki – 3 marca. Macie swoich faworytów?

źródło: RTS.RS

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niebawem stuknie mi na liczniku 30-stka. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat, zaraziła mnie do niej moja mama. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *