Serbia: Przesłuchaj wszystkie utwory – Beovizija 2019!

Chwilę temu zostały opublikowane wszystkie utwory biorące udział w tegorocznym festiwalu Beovizija 2019. Są dostępne na platformie multimedialnej RTS Planet i oficjalnym kanale YT RTS.

Przesłuchaj wszystkich utworów Beovizija 2019

Uczestnicy Beovizija zaprezentują swoje piosenki poprzez program na kanale RTS. Festiwal Beovizija, w którym reprezentant Serbii zostanie wybrany na 64. Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 w Tel-Awiwie, będzie miał w tym roku trzy wieczory konkursowe. Pierwszy i drugi półfinał odbędzie się 27 i 28 lutego oraz wielki finał serbskiego konkursu piosenki – 3 marca. Macie swoich faworytów?

źródło: RTS.RS

Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje filologie hiszpańska. Mam 29 lat. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! Preselekcjami innych krajów i całą oprawą konkursu zacząłem interesować się w 2011/2012 roku. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Izrael, Grecja. Kocham Eurowizję za to, że jest nieprzewidywalna i dzięki niej mogę poznać wielu wspaniałych i ciekawych ludzi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *